Головна » КАТАЛОГ КУРСІВ » Переваги Платформи #Футуролог
горизонтальная черта

Переваги e-learning Платформи #Футуролог

На противагу класичним форматам (тренінги, семінари, аудиторні заняття, т.ін.) дистанційні курси Платформи «Футуролог» грунтуються на індивідуальному підході до кожного Учасника Платформи. Учасник не залежить від погодних умов, стану здоров'я, гардеробу, присутності чи відсутності інших учасників, набору (чи ненабору) у групу Курсу. Робот-Футуролог працює без свят і вихідних, цілодобово. Проходження дистанційного курсу не має обмежень за віком учасників. Такі властивості дистанційних курсів e-learning Платформи «Футуролог» дають свободу, незалежність і комфорт.

Пропонуємо ознайомитися з основними перевагами інтелектуальних продуктів Платформи «Футуролог»:

1. Гнучка адаптація кожного дистанційного курсу під специфічні потреби Учасника і його підприємства. У розширені програми деяких дистанційних курсів впроваджені спеціальні практичні тренінги. Тренінги передбачають виконання Учасником дистанційного курсу індивідуальних завдань на прикладі власного підприємства (бізнесу чи стартап-проекту), де Учасник вже працює чи планує відкрити (у всіх інших випадках для виконання тренінгів Учаснику пропонується «навчальний» приклад). Це дає змогу Учаснику одразу впровадити матеріал Курсу у практичну діяльність, оцінити конкретні результати. Це сприятиме оптимальному закріпленню материала і набуттю практичних навичок.

дистанционное обучение, дистанционные курсы, он-лайн, тренинг, стартап

2. Унікальний титулований консультант. Автором і консультантом дистанційних курсів є Лауреат Премії Президента Украини для молодих учених, один з найкращих представників найпрестижнішого ВНЗ України, двічі переможниця "Молодийй викладач-дослідник" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри промислового маркетингу факультету менеджменту та маркетингу ЮДІНА Наталія Володимирівна. Крім наукового ступеню та вченого звання, автор має чотире вищі освіти, у тому числі - технічну. подробнее читайте тут..>>>

дистанционное обучение, дистанционные курсы, он-лайн, тренинг, стартап

3. Орієнтація на практичні реалії і багаторічний практичний досвід. Автор дистанційних курсів є не тільки титулованим ученим, але й практиком. Автор є засновником групи компаній «Фабрика Рішень «Червоні Вітрила». Робота у бизнесі і науці дали змогу впровадити багато ідей Наталії Юдіної в економічну діяльність «Фабрики Рішень «Червоні Вітрила», Nonfiction-видавництва "Футуролог" та їх кліїєнтів та партнерів.

4. Постійна науково-інноваційна і практична діяльність Автора-консультанта дистанційних курсів забезпечує постійне оновлення кожного з авторських дистанційних курсів e-learning Платформи "Футуролог" актуальною інформацією, технологіями, прогнозами, науковими інноваціями. Автором дистанціоних курсів опубликовано більше 300 публікацій в Україні та закордоном.

5. Доступність консультацій автора. Оскільки дистанційні курси Наталії Юдіної є практично-орієнтованим, науково-консультаційним проектом, у межах певних тарифів кількість дистанційних запитань до Автора-консультанту у межах конкретного дистанційного курсу не обмежується. Дистанційні консультації відбуваються без психологічних перешкод для Учасника – питання задаються оффлайн, без часових обмежень на формулювання питання, що дає змогу його добре обміркувати без зайвих емоцій.

6. Свобода вибору. Тарифні програми дистанційних курсів пропонують обрати окремі практично-орієнтовані складові. Такий індивідуальний підхід дає змогу Учаснику за короткий строк отримувати необхідний обсяг знань на високому рівні напряму від викладача найкращого університету України – Юдіної Наталії Володимирівни.

7. Незалежність від навколишніх умов. Від географії, стану доріг, погодних умов, пори року, часу доби, тривалості виконання завдань, відсутність відриву від основної діяльності.

8. Гнучкий темп проходження дистанційного курсу. Кожна людина індивідуальна, кожна людина має різну тривалість вільного часу протягом доби. Це означає, що для розуміння одного й того самого матеріалу комусь достатньо ознайомитися з ним один раз, можливості поставити виконання завдання чи прослуховування відео-матеріалу на паузу, а хтось захоче прослухати матеріал повторно. Те саме стосується і швидкості виконання практичних завдань.

9. Економія та екологічність. Проходження кожного дистанційного курсу виключає використання паперових носіїв інформації. Це не тільки економить витрати учасників, але й береже ліси нашої планети Земля.