Головна » Nonfiction-видавництво #Футуролог » Організаційний внесок

Організаційний внесок

Організаційний внесок за участь у міждисциплінарних науково-практичних заходам, що проводяться Nonfiction-видавництвом Порталу Футуролог, а також за публікацію статей і тез у мережних виданнях Порталу залишається гранічно символічним.

При необхідності учасники заходів можуть додатково замовити Електронні Сертификати, що свідчать про факт участі у конференції і наявність електронної публікації у мережних виданнях Порталу.

План заходів Внесок
для учасників конференції
з нагоди Всесвітнього дня науки
КАПСУЛА ЧАСУ-2020
(10.12.2020)
info_ua.pdf
при реєстрації
до 01.12.20
при реєстрації
з 02.12.20
95 грн* 115 грн*
Відео-доповідь** (за бажанням) 10 грн**
Електронний Сертифікат*** (за бажанням) 25 грн

* обсяг тез до 3-х сторінок. Кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн.

** тривалість відео - до 5 хвилин (рекомендована). Кожна наступна хвилина, яка перебільшує вказану тривалість, сплачується додатково у розмірі 10 грн.

*** Увага! Через пандемію коронавірусу для зазначених конференцій сертифікати випускатимуться виключно в електронній формі.

Сплата організаційного внеску можлива лише після отримання від Оргкомітету підтвердження прийняття матеріалів до публікації, за реквізитами, що надійдуть на E-mail автора публікації. (ВАЖЛИВО! Реквізити змінено!)

Оплату можна здійснити одним з наступних способів:

  1. через касу будь-якого банку в Україні,
  2. платіжним дорученням з поточного рахунку (у тому числі інтернет-банкінгом);
  3. через платіжний термінал самообслуговування.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА