Головна » Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог » 10.12.2020

КАПСУЛА ЧАСУ-2020

Time Capsule-2020

Nonfiction-видавництво Порталу "Футуролог" запрошує представників наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, культури, віртуальних спільнот 10 грудня 2020 року взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції "КАПСУЛА ЧАСУ-2020".

КАПСУЛА ЧАСУ-2020. Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція Nonfiction-видавництво порталу Футуролог. Futurolog

Зазвичай "часова капсула" містить певне послання, що готується для прийдешніх поколінь. Під час урочистостей її іноді закладають, наприклад, у фундамент будівлі, при відкритті меморіалу, відпускають у повітря, т. ін. Однак такі листи у майбутнє носять не тільки символічний характер. Людина постійно змінюється. І, на жаль, те, про що мріялося ще декілька років тому, через вплив іноді рутинних, іноді катастрофічних обставин часу, ми можемо забути, тим самим втрачаючи орієнтири та сили йти далі. Синдром "вигоряння" перетворився на ознаку сучасного життя… Але людина природжена палати високими ідеями та прагненням їх досягати. Від лат. "ad astra per aspera" - "до зірок крізь терни". Для людства потрібні орієнтири! Особливо сьогодні… За оцінкою порталу ControlRisks, відсутність стратегії віднесено до найбільшого ризику 2020 року. З нагоди Всесвітнього дня науки пропонуємо кожному Авторові з позиції власного досвіду і знань задати такі орієнтири для людства на майбутнє і розмістити їх у відкритій та загальнодоступній "Капсулі Часу-2020" на Порталі "Футуролог".

 1. Подолання бідності
 2. Подолання голоду, розвиток сільського господарства
 3. Міцне здоров'я і благополуччя
 4. Якісна освіта
 5. Гендерна рівність
 6. Чиста вода та належні санітарні умови
 7. Доступна та чиста енергія
 8. Гідна праця та економічне зростання
 9. Промисловість, інновації та інфраструктура
 10. Скорочення нерівності
 11. Сталий розвиток міст і громад
 12. Відповідальне споживання та виробництво
 13. Пом'якшення наслідків зміни клімату
 14. Збереження морських ресурсів
 15. Захист та відновлення екосистем суші
 16. Мир, справедливість та сильні інститути
 17. Партнерство заради сталого розвитку
 18. Інший напрям, з Вашої точки зору, актуальний для конференції.

Формат участі в Конференції: дистанційний із можливістю відео-доповіді (за бажанням Авторів) разом із публікацією тез і статей.

Відео-формат науково-практичних конференцій вперше в Україні був запроваджений на онлайн-платформі http://futurolog.com.ua/ у межах спільної конференції Порталу #Футуролог з Івано-Франківським національним технічннм університету нафти і газу.
Відео-формат зближує науковців, інноваторів, творчих особистостей і відкриває віртуальний шлях для подальшої плідної співпраці з однодумцями!
[див. Приклад 1; Приклад 2]

Робочі мови: українська, англійська, польська, російська, білоруська.

Прийом матеріалів: до 10.12.2020 включно (передбачено знижку при реєстрації до 01.12.2020 (включно). При цьому надіслати матеріали і сплатити внесок зі знижкою можна до 10.12.2020 включно).

Матеріали Конференції будуть опубліковані у мережному науковому збірнику на порталі "Футуролог", http://futurolog.com.ua. Збірнику Книжковою палатою України надається ISBN. Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет. Випуск Збірника заплановано на 22.12.2020 р. Електронні Сертифікати (через пандемію коронавірусу сертифікати цієї конференції випускатимуться виключно в електронному вигляді) будуть відправлені Авторам до 22.12.2020.

Реєстрація і подача матеріалів

Для участі у Конференції, публікації тез, статей та відеозаписів доповідей необхідно до 10.12.2020 року (включно) надіслати:

 1. реєстраційну форму в електронному вигляді (шаблон Форми можна завантажити нижче) на електронну адресу info@futurolog.com.ua. Реєстраційну форму також можна заповнити і подати через Портал #Футуролог на сторінці Реєстрація (співавтори подають одну форму). Для реєстрації участі у Конференції (зі знижкою до 01.12.2020 чи без знижки з 02.12.2020) достатньо надіслати лише реєстраційну форму.
 2. тези чи статтю в електронному вигляді, оформленні у відповідності з технічними вимогами (див. розділ Авторам) на електронну адресу info@futurolog.com.ua;
 3. (за бажанням) файл із відеозаписом доповіді необхідно надіслати на іншу електронну адресу futurolog.big.data@gmail.com; тривалість відео - до 5 хвилин (рекомендована), формат відео – *.mp4, із назвою, що співпадає з прізвищем першого автора;
 4. після отримання від Оргкомітету підтвердження прийняття матеріалів до публікації і реквізитів для сплати організаційного внеску необхідно сплатити організаційний внесок і надіслати скан-копію (чи фото) квитанції (чеку чи платіжного доручення). (Увага!!! Реквізити змінено!) Назва файлу - ПІБ_Внесок.jpg.

Про отримання матеріалів Оргкомітет протягом 3-х днів обов’язково надсилає підтвердження на Е-mail, вказаний при реєстрації! (Якщо цього раптово не станеться, обов’язково повідомте, будь ласка, щоб ми могли миттєво виявити та усунути технічний збій!)

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Завантажити інформаційний лист і реєстраційну форму (UA):