Головна » Nonfiction-видавництво "Футуролог"

Nonfiction-видавництво Порталу "Футуролог"

міждисциплінарна платформа у форматі "відкритого мікрофону"

Вельмишановні автори та читачі!
Вітаємо Вас на сторінках Nonfiction-видавництва порталу «Футуролог»!

Nonfiction-видавництво "ФУТУРОЛОГ"

ПРО NONFICTION-ВИДАВНИЦТВО

Дозвольте ближче познайомити Вас з нами.

Редакція Nonfiction-видавництва порталу «Футуролог» дотримується формату «відкритий мікрофон», що відкриває можливість кожній людині, незалежно від сфери його занять, віку чи соціального статусу, стати Автором і висловити на сторінках наших мережних мультидисциплінарних і міждисциплінарних видань свою точку зору, представити свій інноваційний творчий проект чи обґрунтувати прогноз. Щоб докладніше пояснити саме таку позицію нашої редакції, запрошуємо Вас прочитати nonfiction-матеріал від нашого автора та ідеолога Наталії Юдіної за наступним посиланням:

Замість епіграфу

Воскресіння через Розп'яття: Міхал Шпак (Michał Szpak). Nonfiction.

(Автор: Наталія Юдіна)

Оригінальний текст цього матеріалу був виданий на чотирьох мовах і доступний за наступними посиланнями:

Сподіваємося, що такий, можливо, дещо незвичний для наукового видавництва епіграф не залишить байдужими ані наших авторів, ані наших читачів. Крім того цей епіграф навіть вже встиг обзавестися своєю власною незалежною і досить надзвичайною історією, що, повірте, заслуговує особливої уваги:

Історія створення книги
"Воскресіння через Розп'яття:
Михал Шпак. Nonfiction"
(Автор: Наталія Юдіна)

Читати далі...

Віримо, що саме «відкритий мікрофон» допомагає нашій редакції залучати у глобальний проект #Футуролог дуже талановитих особистостей, які мислять прогресивно, нестандартно і нешаблонно. Нам добре відомо, що свобода творчості на практиці часто не вписується в існуючі традиційні «формати» та особливі «правила», що створює для авторів різного роду складнощі, бар’єри, нові «правила» і нові «черги» на публікацію їх поглядів, ідей, точок зору. "Це неформат", "Не подобається", "Ваша праця занадто складна/нецікава для наших читачів/глядачів/слухачів…" или "Це ненауково…" або "…нам не вистачає у Вашій праці…", "Вам ще потрібно допрацювати…", "Вам треба дещо змінити….", а потім, все рівно, - "Ваша праця не прийнята". Знайомо?..

Але подібні слова чув і Міхал Шпак. Схожі за сутністю вислови отримували і Уолт Дісней, і Ігор Сікорський, і Сергій Корольов, і Едвард Демінг, і Джон Неш:

Саме тому редакція Nonfiction-видавництва порталу «Футуролог» прагне створити глобальну мультидисциплінарний і міждисциплінарнйий Віртуальний Майданчик з відкритим мікрофоном для усіх авторів (і майбутніх авторів) з різних напрямів діяльності. Редакція відкрита до будь-яких форм самовираження, оскільки інноваційні погляди є основними драйверами розвитку майбутнього.

Так, вільний формат «відкритого мікрофону» був обраний за аналогією з принципом, що став ефективним для історії цілої країни. Він відкрив можливість досягти вищих показників у глобальному масштабі, оскільки на її континенти з усього світу їхали особистості, яких вважали «неформатом», з традиційної точки зору. Раніше для в’їзду в Америку усіх бажаючих не було ніяких обмежень. Цей принцип з 1903 р проголошують останні рядки сонету «Новий Колос» американської поетеси Емми Лазарус, висічені на цоколі Статуї Свободи:

Nonfiction-издательство Портал Футуролог

«Залиште, землі стародавні, хвалу століть собі!»:
Волає мовчки. «Дайте мені втомлений ваш народ,
Всіх спраглих зітхнути вільно, кинутих у нужді,
З тісних берегів гнаних, бідних і сиріт.
Так шліть їх, бездомних і виснажених, до мене,
Я піднімаю смолоскип мій біля золотих воріт!»
[Емма Лазарус]
***

«Keep, ancient lands, your storied pomp!» -
Сries she with silent lips -
«Give me your tired, your poor,
Your huddled masses yearning to breathe free,
The wretched refuse of your teeming shore.
Send these, the homeless, tempest-tossed to me,
I lift my lamp beside the golden door!»

[Emma Lazarus]
***

Вони приїжджали мільйонами і мільйонами розчинялися серед населення США. Вони досягали успіху тут саме тому, що вони залишалися наданими собі.

Вважаємо за привілею і велику гордість, коли наші вже постійні та майбутні автори обирають саме наше міждисциплінарне Nonfiction-видавництво «Футуролог» для публікації своїх ідей, поглядів і творчих проектів! Для нас також є великою честю, коли наші читачі, постійні та нові, що тільки зайшли на сторінки видавництва, знаходять щось для себе важливе. Будемо раді і в майбутньому бачити Вас серед читачів, авторів та учасників міждисциплінарних заходів Nonfiction-видавництва порталу «Футуролог»!

З повагою до кожного нашого Автора та Читача
і надією на тривалу творчу співпрацю,
Лариса Іванівна Юдіна,,
Директор Порталу «Футуролог»

P.S.

Капіталізм базується на доступі до обмежених ресурсів, що робить одних економічних суб’єктів багатше, інших – бідніше. Людство багате своїм головним і необмеженим ресурсом – інтелектом. Ще є час для його інвестицій у майбутнє шляхом поєднання індивідуальних інтелектів у Колективний Розум. Адже зараз важливий пошук нових напрямів та інструментів розвитку з метою побудови бажаного майбутнього та запобігти настанню можливих катастроф.

Усі разом ми можемо і повинні змінити існуючі у суспільстві настрої футурофобії на впевнену футурологію. Це можливо за допомогою широкого висвітлення думок представників самих різних сфер наукового і суспільного життя у напрямку пошуку інструментів управління майбутнім. Саме тому ми запрошуємо до обговорення питань майбутнього представників дуже широкого кола осіб різних поколінь і точок зору, які ми хочемо поєднати за віртуальним круглим столом.

Ты знаешь, как спасти Мир?

Междисциплинарный футурологический Форум Управление Будущим на стыке технологических укладов. Искусственный интеллект

Ты - Будущее? И знаешь, что делать дальше?

"Сжечь — не значит опровергнуть", - произнес Джордано Бруно, отправляясь на костер.

Приговор не пересмотрен до сих пор. На месте его гибели — площади Кампо-деи-Фиори в Риме — установлен памятник, на котором написано: «9 июня 1889 года. Джордано Бруно — от столетия, которое он предвидел, на том месте, где был зажжен костер».

Междисциплинарный футурологический Форум Управление Будущим на стыке технологических укладов. Искусственный интеллект

Знаешь, как это остановить?.. Скажи!

Ты можешь этому помочь?.. Публикуй!

Междисциплинарный футурологический Форум Управление Будущим на стыке технологических укладов. Искусственный интеллект

Antoine Weis (Швейцария/Люксембург) © 2015 Sony World Photography Awards

Согласно давним сказаниям, однажды для казни одного пророка разожгли костер. Да такой большой, что языки его достигали до небес. В это время один муравей с маленькой капелькой воды во рту встревоженно направлялся к пламени.

Полный величия орел увидел муравья и спросил: "Куда ты? Зачем тебе эта капля воды?"

Муравей ответил: "Я иду к тому месту, где будет сожжен Пророк, а воду я вылью на огонь."

Орел усмехнулся и сказал: "Да разве твоя капля поможет?"

На это Муравей, несший гордо воду, ответил: "Пусть так... По крайней мере, будет видно, насколько мы чисты!"

E-learning / дистанционные курсы? Другие инновационные вызовы в образовании? Публикуйте решения!

Междисциплинарный футурологический Форум Управление Будущим на стыке технологических укладов. Искусственный интеллект

Что дальше?.. Знаешь? Публикуй!

Междисциплинарный футурологический Форум Управление Будущим на стыке технологических укладов. Искусственный интеллект

Учитывая, что понятия "пространство" и "время" относительны и, по мнению некоторых ученых, вообще отсутствуют, мультидисциплинарные и интердисциплинарные издания портала #Футуролог ориентированы на инновационный формат глобальной коммуникации между настоящим, прошлым и будущим. Между ними нет расстояний!

Ты видишь горизонты событий прошлого и будущего?..

Междисциплинарный футурологический Форум Управление Будущим на стыке технологических укладов. Искусственный интеллект

Если смотреть на событие в масштабе Вселенной, сверх общих явлений в нем отражается смысл совершенно иного порядка, сверх видимого. Мы должны увидеть этот смысл. Должны!..