Головна » Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог » 29.05.2020

VISIONER-2030: наукове передбачення

VISIONER-2030: Scientific Forecast

Бібліографічний опис мережного наукового видання (для цитування):

Visioner-2030: наукове передбачення [Електронний ресурс] : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплінар. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. – Електронні дані (3,83 Мб). - Київ : Юдіна Л. І., 2020. – 101 с. - Режим доступу : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf. − Укр., англ., рос. – Назва з титул. екрана. –  ISBN 978-617-7698-08-0 : доступ вільний.
Visioner-2030: Scientific Forecast [Electronic resource] : Collection of Materials of the International Multidisciplinary Scientific and Practical Conference on the Occasion of the Science Day, Kyiv, May 29, 2020 / [compiler L. I. Yudina]. – Electronic data (3,83 Mb). − Кyiv : Yudina L. I., 2020. − 101 p. - Access mode : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf. − Ua, Eng, Ru. – Title. – ISBN 978-617-7698-08-0 : free.

Вельмишановні Автори, Читачі! На початку нової декади (від англ. decade – десять років) ми запропонували науковцям і практикам виступити у ролі експертів, футурологів-візіонерів, та у межах Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції «VISIONER-2030: наукове передбачення» зробити власний прогноз на найближче десятиліття. Фіксація прогнозу у вигляді публікації відкриває можливість не тільки підтвердити його через десять років, але й також закласти фундамент і задати орієнтири майбутнього! При цьому мусимо пам’ятати, що іноді буває бажаним, щоб деякі прогнози футурологів все ж не здійснилися. А тому, чим раніше прогнози будуть зроблені, чим більше гіпотез висуватиметься зараз, тим більше шансів у людства для запровадження запобіжних заходів... Тому: «Спостерігаємо. Розуміємо. Діємо!»

Цим виданням ми продовжуємо серію збірників з нагоди днів Науки. Редакція дуже вдячна, що у ці дуже складні та непередбачувані дні для усього людства, на наш заклик зробити на десять років наперед прогноз відгукнулися наші постійні Автори, зокрема, Діна Соломонівна Герцрікен, Володимир Федорович Мазанко, Марія Віталіївна Руда, Андрій Антонович Школа, Лариса Іванівна Чернова та інші. Вони є не тільки справжніми Науковцям, неймовірно відданими своїй справі, але й Популяризаторами української Науки у всьому світі! Дуже пишаємося, що наші нові Автори довірили свої прогнози на нове десятиліття саме нашій редакції! Приємно бачити, що сторінки цього видання поєднали прогнози представників не тільки різних міст з усієї України, але й також з інших країн світу, зокрема Китаю та Нігерії! Усвідомлюємо, що ця книга зараз перетворюється у капсулу часу, якій призначено пройти скрізь роки. Саме тому для «Футуролога» то є високою надзвичайною відповідальністю і честю бути платформою для збереження цієї Капсули Часу! (Також анонсуємо, що цього надзвичайного року планується випустити також ще одну Капсулу Часу – з нагоди Всесвітнього Дня Науки!)

P.S. (прим. редакції).

І ось тут ми також хотіли б оприлюднити і зворотній бік подібних публікацій на одному прикладі з нашої редакційної практики. Так, зараз ми йдемо на досить нестандартний для нашої редакції крок, можливо, навіть занадто сміливий... Нижче ми публікуємо витримку з листа нашого постійного Автора, пана Свавільного Миколи Євгеновича, у переписці з нашою редакцією під час узгодження тексту його статті перед друком. Нам довелося вмовляти про дозвіл, адже пан Свавільний, як переважна більшість Авторів, відрізняється природною скромністю, і ми дуже вдячні йому за те, що він все ж погодився з нашою ідеєю і все ж надав нам дозвіл на публікацію наступної частини його листа! Ми вдячні йому за його щирість! І тому беремо на себе всю відповідальність за оприлюднення того, що зазвичай залишається за лаштунками більшості наукових публікацій – це науковий пошук, не сам результат, а саме процес наукової творчості. Усе те, що Читач, не бачить. Не знають про це й інші Автори-Науковці, оскільки у науковому світі традиційно прийято демонструвати лише «завершений», «перевірений», «доведений» і мільйон разів «відрецензований» варіант наукової роботи, у якому іноді вже практично неможливо впізнати першу версію. Адже у прагнені вмістити думку Автора у «формат» та надати їй певну «стилістику» від неї може відсікатися «усе зайве», у тому числі і головний Меседж Автора. А іноді праці взагалі можуть не бути оприлюдненими… Прочитайте, будь ласка:

"…А відносно статті, то повинен Вам признатись, що мене і до цього часу беруть сумніви чи друкувати її, чи ні, бо тема надзвичайно і відповідальна, і широка. Але в ній є ідея, ідея принципу творення Світу. Звичайно, треба було б знати набагато більше з генетики, бо боюсь, що там можуть бути деякі некоректні визначення, чи назви, чи надто категоричні твердження. Я давав читати текст професійним генетикам, з проханням зробити БУДЬ-ЯКІ зауваження, та відповіді не було. Це означає або незгоду (то чому б про це не сказати?), або невпевненість чи правильний принцип спільномірності взагалі. Невпевненість, як для генетика, природня, бо й дуже багато фізиків не розуміють ДЛЯ ЧОГО ВІН (тобто цей принцип). Сучасний фізик скаже вам, що немає в науці ніякої "ультрафіолетової катастрофи" (тобто НЕМАЄ експериментів, які б не могла описати сучасна фізика). ВСІ явища фізичні можуть бути описані наявним апаратом, і тому не треба ніяких нових ідей для пізнання світу. Скажуть, що на Колайдері знайшли вже бозон і з нього от-от буде побудовано ВСЕ. І лише окремі дуже глибокі фізики, самодостатні люди, як от Нобелівський лауреат С.Вайнберг, можуть чесно сказати: "Но я признаю, что ощущаю некоторый дискомфорт, всю жизнь используя теорию, которую никто толком не понимает". Фактично ж ми зараз маємо справу з кризою пізнання, як такого. Саме по цій причині цивілізація стикається з викликами, з якими не може справитись (реальна загроза повного, атомного знищення життя на Землі, хвороби, катастрофічне падіння моральності і т.д.). Сьогоднішні методи пізнання основані на фізико-математичному апараті, побудованому фізиками початку ХХ-го століття, і знаходяться вони під чарами досягнень природничих наук. Але потрібна зміна парадигми пізнання. Я абсолютно впевнений, що фізика ОБОВ'ЯЗКОВО ПРИЙДЕ до принципу спільномірності, який ПОЯСНЮЄ, ОБГРУНТОВУЄ, як перейти до опису Світу за допомогою математики цілих чисел. Це БІЛЬШ ІСТИННИЙ спосіб пізнання Світу. І, до речі, саме керуючись принципом спільномірності мені вдалося сформулювати те, що я сформулював у повідомленні до Вашої конференції. Це новий погляд на Світ, але всі зараз зайняті НЕ ПОШУКОМ ІСТИНИ (але ж САМЕ ЦИМ повинен бути зайнятий вчений), а технологіями, дисертаціями, рейтингами, грантами, проектами ... Копирсаються люди, вибачте, в науковому побутовізмі і голову нІколи підняти вгору. Тому, вагаючись дуже, я наважився висловити гіпотезу, яка викладена в цьому повідомленні. Адже ж гіпотези є необхідною і важливою складовою процесу пізнання.
З повагою, Свавільний М.Є.”

Редакція не змогла залишитися індиферентною до такого листа! Адже ці сумніви притаманні і поєднують усіх Геніїв між собою (як їх називає Микола Латанський https://www.youtube.com/watch?v=6JbNDou3v2c&feature=emb_logo). Як редакція наукового видання, зсередини знаємо, що такі думки, насправді, є типовими і відображають те, з чим стикається переважна більшість Авторів – «Чи варто..?». І цим кроком ми хочемо донести до кожної творчої особистості, що вона не поодинока у своїх сумнівах щодо своєї наукової творчості. Такі думки є природніми! А на питання «Чи варто?...» відповимо: «А хто ж тоді, якщо не кожний з ВАС?!!»

Черговий раз переконуємося, що ми вже живемо у Нову Епоху Наукових Відкриттів! І вже немає часу на «рецензію» і відтерміновану публікацію після років написання «в стіл» – наш Світ живе у «прямому ефірі». Що далі? З честю знайомимо Вас з роботами наших Геніїв та їх авторським баченням прийдешнього десятиліття. Нехай воно стане добрим!

З повагою і вдячністю до кожного нашого Автора і Читача,
Юдіна Лариса Іванівна,
директор Nonfiction-видавництва
Порталу #Футуролог (futurolog.com.ua/)

Матеріали конференції
"VISIONER-2030: НАУКОВЕ ПЕРЕДБАЧЕННЯ"

Свавільний М. Є.

Таблиця елементів біологічних систем, як альтернатива теорії походження видів Дарвіна

цитувати...
Свавільний М. Є. Таблиця елементів біологічних систем, як альтернатива теорії походження видів Дарвіна. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=8.

Герцрикен Д. С., Мазанко В. Ф.

Взаимодействие инертных газов с различными элементами в равновесных условиях

цитувати...
Герцрикен Д. С., Мазанко В. Ф. Взаимодействие инертных газов с различными элементами в равновесных условиях. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=15.

Yevhen Chychkarov, Anastasiia Serhiienko, Iryna Syrmamiikh

Construction and Adjustment of Deep-Learning or Fuzzy Logic Models for Recognition of Handwritted Numbers on Photographs

цитувати...
Yevhen Chychkarov, Anastasiia Serhiienko, Iryna Syrmamiikh. Construction and Adjustment of Deep-Learning or Fuzzy Logic Models for Recognition of Handwritted Numbers on Photographs. Visioner-2030: Scientific Forecast : Collection of Materials of the International Multidisciplinary Scientific and Practical Conference on the Occasion of the Science Day, Kyiv, May 29, 2020 / [compiler L. I. Yudina]. Кyiv, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=20.

Шаповал М. С.

Автоматизація пошуку індикаторів конфліктності в мережі інтернет

цитувати...
Шаповал М. С. Автоматизація пошуку індикаторів конфліктності в мережі інтернет. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=31.

Школа А. А.

Выбранные места из произведений литературы. Этюд. (Тихая Беседа)

цитувати...
Школа А. А. Выбранные места из произведений литературы. Этюд. (Тихая Беседа). Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=34.

Джигіль Ю. Є.

Архітектура прийдешнього десятиліття у дзеркалі цивілізаційних парадоксів сьогодення

цитувати...
Джигіль Ю. Є. Архітектура прийдешнього десятиліття у дзеркалі цивілізаційних парадоксів сьогодення. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=39.

Ісайко Н. Б.

Урбаністика як фактор втілення зв'язку минулого, сьогодення та майбутнього

цитувати...
Ісайко Н. Б. Урбаністика як фактор втілення зв'язку минулого, сьогодення та майбутнього. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=43.

Ясінецька І. А., Кушнірук Т. М.

Територіальне планування землеустрою як інструменту збереження рекреаційно-природоохоронних функцій територій населених пунктів

цитувати...
Ясінецька І. А., Кушнірук Т. М. Територіальне планування землеустрою як інструменту збереження рекреаційно-природоохоронних функцій територій населених пунктів. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=45.

Руда М. В.

Побудова психофізіологічного еталону у професіях типу «Людина-Природа»

цитувати...
Руда М. В. Побудова психофізіологічного еталону у професіях типу «Людина-Природа». Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=48.

Кривенко Г. М.

Дослідження причин виробничого травматизму на нафтогазових підприємствах

цитувати...
Кривенко Г. М. Дослідження причин виробничого травматизму на нафтогазових підприємствах. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=52.

Велинська А. О., Хижняк С. В.,
Незбрицька І. М., Войціцький В. М.

Переваги застосування методу культури клітин при еколого-токсикологічній оцінці пестицидів

цитувати...
Велинська А. О., Хижняк С. В., Незбрицька І. М., Войціцький В. М. Переваги застосування методу культури клітин при еколого-токсикологічній оцінці пестицидів. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=56.

Чепурна В. А.

Вплив нового комплексного ліпосомального препарату на систему антиоксидантного захисту у корів, хворих на субклінічну форму маститу

цитувати...
Чепурна В. А. Вплив нового комплексного ліпосомального препарату на систему антиоксидантного захисту у корів, хворих на субклінічну форму маститу. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=59.

Олійник Н. Ю.

Дидактичні засади сучасного уроку економіки

цитувати...
Олійник Н. Ю. Дидактичні засади сучасного уроку економіки. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=62.

Бобро Л. В., Бобро А. А.

Філософські засади і педагогічні принципи вальдорфської педагогіки

цитувати...
Бобро Л. В., Бобро А. А. Філософські засади і педагогічні принципи вальдорфської педагогіки. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=66.

Бекала К. І.

Лексико-семантичні особливості військової термінології в сучасній англійській мові

цитувати...
Бекала К. І. Лексико-семантичні особливості військової термінології в сучасній англійській мові. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=69.

I. Afanasievskaya, Ya. Usova

Cell Phones for English Learning

цитувати...
Afanasievskaya I., Usova Ya. Cell Phones for English Learning. Visioner-2030: Scientific Forecast : Collection of Materials of the International Multidisciplinary Scientific and Practical Conference on the Occasion of the Science Day, Kyiv, May 29, 2020 / [compiler L. I. Yudina]. Кyiv, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=75.

Чернова Л. І.

Розвиток евристичного мислення через нестандартні задачі

цитувати...
Чернова Л. І. Розвиток евристичного мислення через нестандартні задачі. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=80.

Oluwatobi Bashiru, Nataliya Yudina

Economics of The Next Decade*

цитувати...
Bashiru O., Yudina N. Economics of The Next Decade. Visioner-2030: Scientific Forecast : Collection of Materials of the International Multidisciplinary Scientific and Practical Conference on the Occasion of the Science Day, Kyiv, May 19, 2020 / [compiler L. I. Yudina]. Кyiv, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=84.

Xiyu Guo, Nataliya Yudina

Contemporary Evolution of the Economic System of China. Tendencies of China’s Historical Economic Development*

цитувати...
Guo X., Yudina N. Contemporary Evolution of the Economic System of China. Tendencies of China’s Historical Economic Development. Visioner-2030: Scientific Forecast : Collection of Materials of the International Multidisciplinary Scientific and Practical Conference on the Occasion of the Science Day, Kyiv, May 29, 2020 / [compiler L. I. Yudina]. Кyiv, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=86.

Парасюк О. В., Муходінова К. М., Юдіна Н. В.

Процес формування інноваційних ринків*

цитувати...
Парасюк О. В., Муходінова К. М., Юдіна Н. В. Процес формування інноваційних ринків. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=91.

Юдіна Н. В.

Дистанційне навчання на порозі нового десятиліття*

цитувати...
Юдіна Н. В. Дистанційне навчання на порозі нового десятиліття. Visioner-2030: наукове передбачення  : зб. матеріалів Міжнародної міждисциплін. наук.-практ. конф. з нагоди Дня Науки, Київ, 29 травня 2020 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. Київ, 2020. C. 94-101. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=94.

Nataliya Yudina

Distance E-Learning Around the Turn of the New Decade*

цитувати...
Yudina Nataliya. Distance E-Learning Around the Turn of the New Decade. Visioner-2030: Scientific Forecast : Collection of Materials of the International Multidisciplinary Scientific and Practical Conference on the Occasion of the Science Day, Kyiv, May 29, 2020 / [compiler L. I. Yudina]. Кyiv, 2020. P. 94-101. URL : http://futurolog.com.ua/publish/19/zbirnyk.pdf#page=94.
VISIONER-2030: наукове передбачення. Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція Nonfiction-видавництво порталу Футуролог. Futurolog