Головна » Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог » 29.05.2020

VISIONER-2030: наукове передбачення

Nonfiction-видавництво Порталу "Футуролог" запрошує представників наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, культури, віртуальних спільнот 29 травня 2020 року взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції "VISIONER-2030: наукове передбачення".

VISIONER-2030: наукове передбачення. Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція Nonfiction-видавництво порталу Футуролог. Futurolog

На початку нової декади (від англ. decade – десять років) ми хочемо запропонувати кожному науковцю виступити у ролі наукового експерта, футуролога-візіонера, та у межах Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції «VISIONER-2030: наукове передбачення» зробити і обґрунтувати власний прогноз на найближчу декаду. Фіксація прогнозу у вигляді наукової публікації відкриває можливість не тільки підтвердити його через десять років, але й також закласти фундамент і задати орієнтири майбутнього! При цьому мусимо пам’ятати, що іноді буває бажаним, щоб деякі прогнози футурологів все ж не здійснилися. А тому, чим раніше вони будуть зроблені, чим більше гіпотез висуватиметься зараз, тим більше шансів у людства для запровадження запобіжних заходів... Тому: «Спостерігаємо. Розуміємо. Діємо!»

 1. Архітектура.
 2. Агропромисловість і сільське господарство.
 3. Астрономія і проблематика Космосу.
 4. Біологія.
 5. Ветеринарія.
 6. Географія.
 7. Геологія.
 8. Журналістика.
 9. Мистецтво.
 10. Історія.
 11. Культурологія.
 12. Література.
 13. Математика.
 14. Медицина.
 15. Освіта та педагогіка.
 16. Право і юриспруденція.
 17. Психологія.
 18. Соціологія.
 19. Технологічні процеси, апарати, техніка, роботизація, машинобудування.
 20. Технології (інформаційно-комунікаційні технології, нанотехнології, т.ін.)
 21. Фармакологія.
 22. Фізика.
 23. Філологія.
 24. Філософія.
 25. Хімія і нові речовини.
 26. Економіка (традиційна, цифрова, т.ін.).
 27. Екологія і науки про Землю.
 28. Енергетика та альтернативні джерела
 29. Інший напрям, з Вашої точки зору, актуальний для конференції.

Формат участі в Конференції: дистанційний із можливістю відео-доповіді (за бажанням Авторів) разом із публікацією тез і статей.

Відео-формат науково-практичних конференцій вперше в Україні був запроваджений на онлайн-платформі http://futurolog.com.ua у межах спільної конференції Порталу #Футуролог з Івано-Франківським національним технічннм університету нафти і газу.
Відео-формат зближує науковців, інноваторів, творчих особистостей і відкриває віртуальний шлях для подальшої плідної співпраці з однодумцями!
[див. Приклад 1; Приклад 2]

Робочі мови: українська, англійська, польська, білоруська.

Прийом матеріалів: до 29.05.2020 включно (передбачено знижку при реєстрації до 16.05.2020 (включно). При цьому надіслати матеріали і сплатити внесок зі знижкою можна до 29.05.2020 включно).

Матеріали Конференції будуть опубліковані у мережному науковому збірнику на порталі "Футуролог", http://futurolog.com.ua. Збірнику Книжковою палатою України надається ISBN. Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет. Випуск Збірника заплановано на 05.06.2020 р. Сертифікати будуть відправлені Авторам до 09.06.2020.

Реєстрація і подача матеріалів

Для участі у Конференції, публікації тез, статей та відеозаписів доповідей необхідно до 29.05.2020 року (включно) надіслати:

 1. реєстраційну форму в електронному вигляді (шаблон Форми можна завантажити нижче) на електронну адресу info@futurolog.com.ua. Реєстраційну форму також можна заповнити і подати через Портал #Футуролог на сторінці Реєстрація (співавтори подають одну форму). Для реєстрації участі у Конференції (за знижкою до 16.05.2020 чи без знижки з 17.0.2020) достатньо надіслати лише реєстраційну форму! ;
 2. тези чи статтю в електронному вигляді, оформленні у відповідності з технічними вимогами (див. розділ Авторам) на електронну адресу info@futurolog.com.ua;
 3. (за бажанням) файл із відеозаписом доповіді необхідно надіслати на іншу електронну адресу futurolog.big.data@gmail.com; тривалість відео - до 5 хвилин (рекомендована), формат відео – *.mp4, із назвою, що співпадає з прізвищем першого автора;
 4. після отримання від Оргкомітету підтвердження прийняття матеріалів до публікації і реквізитів для сплати організаційного внеску необхідно сплатити організаційний внесок і надіслати скан-копію (чи фото) квитанції (чеку чи платіжного доручення). Назва файлу - ПІБ_Внесок.jpg;

Про отримання матеріалів Оргкомітет протягом 3-х днів обов’язково надсилає підтвердження на Е-mail, вказаний при реєстрації! (Якщо цього раптово не станеться, обов’язково повідомте, будь ласка, щоб ми могли миттєво виявити та усунути технічний збій!)

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Завантажити інформаційний лист і реєстраційну форму (UA):