Головна » Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог » 11.03.2020

Сталий розвиток в умовах невизначеності та катастроф

Nonfiction-видавництво Порталу "Футуролог" запрошує представників наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, культури, віртуальних спільнот 11 березня 2020 року взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції "Сталий розвиток в умовах невизначеності та катастроф".

Сталий розвиток в умовах невизначеності та катастроф. Міждисциплінарна науково-практична конференція Nonfiction-видавництво порталу Футуролог. Futurolog

17 глобальних цілей сталого розвитку (ЦСР), сформульовані ООН у 2015 році, на світовому рівні визначили найактуальніші стратегічні напрями для людства до 2030 року. Але кожний з нас вже практично усвідомлює, з яким саме рівнем невизначеності та катастроф ми зіштовхнемося протягом найближчої декади... Кожний день ставить нові термінові завдання, що не були передбачені раніше. Їх вирішення потребує оперативності і не має права на помилку. Метою Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції «Сталий розвиток в умовах невизначеності та катастроф» є спроба узгодження та конкретизації плану обґрунтованих практичних дій протягом найближчої декади, з точки зору науковців та практиків.

 1. Подолання бідності
 2. Подолання голоду, розвиток сільського господарства
 3. Міцне здоров'я і благополуччя
 4. Якісна освіта
 5. Гендерна рівність
 6. Чиста вода та належні санітарні умови
 7. Доступна та чиста енергія
 8. Гідна праця та економічне зростання
 9. Промисловість, інновації та інфраструктура
 10. Скорочення нерівності
 11. Сталий розвиток міст і громад
 12. Відповідальне споживання та виробництво
 13. Пом'якшення наслідків зміни клімату
 14. Збереження морських ресурсів
 15. Захист та відновлення екосистем суші
 16. Мир, справедливість та сильні інститути
 17. Партнерство заради сталого розвитку
 18. Інший напрям, з Вашої точки зору, актуальний для конференції.

Формат участі в Конференції: дистанційний із можливістю відео-доповіді (за бажанням Авторів) разом із публікацією тез і статей.

Відео-формат науково-практичних конференцій вперше в Україні був запроваджений на онлайн-платформі http://futurolog.com.ua у межах спільної конференції Порталу #Футуролог з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.
Відео-формат зближує науковців, інноваторів, творчих особистостей і відкриває віртуальний шлях для подальшої плідної співпраці з однодумцями!
[див. Приклад 1; Приклад 2]

Робочі мови: українська, англійська, польська, білоруська.

Прийом матеріалів: до 11.03.2020 включно (передбачено знижку при реєстрації до 29.02.2020 (включно). При цьому надіслати матеріали і сплатити внесок зі знижкою можна до 11.03.2020 включно).

Матеріали Конференції будуть опубліковані у мережному науковому збірнику на порталі "Футуролог", http://futurolog.com.ua. Збірнику Книжковою палатою України надається ISBN. Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет. Випуск Збірника заплановано на 28.03.2020 р. Сертифікати будуть відправлені Авторам до 05.04.2020.

Реєстрація і подача матеріалів

Для участі у Конференції, публікації тез, статей та відеозаписів доповідей необхідно до 11.03.2020 року (включно) надіслати:

 1. реєстраційну форму в електронному вигляді (зразок Форми див. нижче) на електронну адресу info@futurolog.com.ua. Реєстраційну форму також можна заповнити і подати через Портал #Футуролог на сторінці Реєстрація (співавтори подають одну форму). Для реєстрації участі у Конференції (за знижкою до 29.02.2020 чи без знижки з 01.03.2020) достатньо надіслати лише реєстраційну форму! ;
 2. тези чи статтю в електронному вигляді, оформленні у відповідності з технічними вимогами (див. розділ Авторам) на електронну адресу info@futurolog.com.ua;
 3. (за бажанням) файл із відеозаписом доповіді необхідно надіслати на іншу електронну адресу futurolog.big.data@gmail.com; тривалість відео - до 5 хвилин (рекомендована), формат відео – *.mp4, із назвою, що співпадає з прізвищем першого автора;
 4. після отримання від Оргкомітету підтвердження прийняття матеріалів до публікації і реквізитів для сплати організаційного внеску необхідно сплатити організаційний внесок і надіслати скан-копію (чи фото) квитанції (чеку чи платіжного доручення). Назва файлу - ПІБ_Внесок.jpg;

Про отримання матеріалів Оргкомітет протягом 3-х днів обов’язково надсилає підтвердження на Е-mail, вказаний при реєстрації! (Якщо цього раптово не станеться, обов’язково повідомте, будь ласка, щоб ми могли миттєво виявити та усунути технічний збій!)

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Завантажити інформаційний лист і реєстраційну форму (UA):