Головна » Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог » 29.11.2019

Наукові виклики

Nonfiction-видавництво Порталу "Футуролог" запрошує представників наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, культури, віртуальних спільнот взяти участь.

Наукові виклики. Міждисциплінарна науково-практична конференція Nonfiction-видавництво порталу Футуролог. Futurolog

Сесія Генеральної Асамблеї ООН 2019 року запам’яталася яскравими виступами різних інфлюенсерів (influencer (англ.) – особа, що впливає чи змінює поведінку та думки інших), що супроводжувалися одночасно і потужною підтримкою, і різкою критикою. При цьому найголовнішу мету кожний з інфлюенсерів все ж досягнув – їх виступи спровокували глобальні обговорення! Пригадуються слова Джона Мейнарда Кейнса (1883-1946), написані ним колись по відношенню до ідей економістів, але зараз ці слова стають справедливими для всіх інфлюенсерів: "...їх ідеї…- і коли вони праві, і коли помиляються – мають значно більше значення, ніж прийнято вважати. У дійсності саме вони і правлять світом. Люди практики, які вважають себе абсолютно непіддатними інтелектуальним впливам, зазвичай є рабами когось з них".

У сучасному світі сформувався певний вакуум мислителів-науковців через те, що їх праці невідомі широкому світу. Тому серед інфлюенсерів дуже замало науковців. Але, якщо відкинути усі емоції, найважливіша фраза все ж пролунала на саміті ООН з вуст саме інфлюенсера, визнаної у 2019 найбільш впливовим підлітком, Грети Тунберг: "...Послухайте науковців, об’єднайтеся навколо них і зробіть реальні вчинки". Шукаємо такі Великі Ідеї, що спроможні поєднати Світ!

 1. Технології (інформаційно-комунікаційні технології, нанотехнології, т.ін.)
 2. Архітектура.
 3. Агропромисловість і сільське господарство.
 4. Астрономія і проблематика Космосу.
 5. Біологія.
 6. Ветеринарія.
 7. Географія.
 8. Геологія.
 9. Журналістика.
 10. Мистецтво.
 11. Історія.
 12. Культурологія.
 13. Література.
 14. Математика.
 15. Медицина.
 16. Освіта та педагогіка.
 17. Право і юриспруденція.
 18. Психологія.
 19. Соціологія.
 20. Технологічні процеси, апарати та техніка, роботизація, машинобудування.
 21. Фармакологія.
 22. Фізика.
 23. Філологія.
 24. Філософія.
 25. Хімія і нові речовини.
 26. Економіка (традиційна, цифрова, т.ін.).
 27. Екологія і науки про Землю.
 28. Енергетика та альтернативні джерела.
 29. Інший напрям, з Вашої точки зору, актуальний для конференції.

Формат участі в Конференції: дистанційний із можливістю відео-доповіді (за бажанням Авторів) разом із публікацією тез і статей.

Відео-формат науково-практичних конференцій вперше в Україні був запроваджений на онлайн-платформі http://futurolog.com.ua у межах спільної конференції Порталу #Футуролог з Івано-Франківським національним технічннм університету нафти і газу.
Відео-формат зближує науковців, інноваторів, творчих особистостей і відкриває віртуальний шлях для подальшої плідної співпраці з однодумцями!
[див. Приклад 1; Приклад 2]

Робочі мови: українська, англійська, польська, білоруська.

Прийом матеріалів: до 29.11.2019 включно (передбачена знижка при реєстрації до 18.11.2019 (включно). При цьому надіслати матеріали і сплатити внесок зі знижкою можна до 29.11.2019 включно).

Матеріали Конференції будуть опубліковані у мережному науковому збірнику на порталі "Футуролог", http://futurolog.com.ua. Збірнику Книжковою палатою України надається ISBN. Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет. Випуск Збірника заплановано на 06.12.2019 р. Сертифікати будуть відправлені Авторам до 10.12.2019.

Реєстрація і подача матеріалів

Для участі у Конференції, публікації тез, статей та відеозаписів доповідей необхідно до 29.11.2019 року (включно) надіслати на електронну адресу info@futurolog.com.ua:

 1. реєстраційну форму в електронному вигляді (зразок Форми див. нижче). Реєстраційну форму також можна заповнити і подати через Портал #Футуролог на сторінці Реєстрація (співавтори подають одну форму). Для реєстрації участі у Конференції достатньо надіслати лише реєстраційну форму! ;
 2. тези чи статтю в електронному вигляді, оформленні у відповідності з технічними вимогами (див. розділ Авторам);
 3. (за бажанням) файл із відеозаписом доповіді необхідно надіслати на іншу електронну адресу futurolog.big.data@gmail.com; тривалість відео - до 5 хвилин (рекомендована), формат відео – *.mp4, із назвою, що співпадає з прізвищем першого автора;
 4. після отримання від Оргкомітету підтвердження прийняття матеріалів до публікації і реквізитів для сплати організаційного внеску необхідно сплатити організаційний внесок і надіслати скан-копію (чи фото) квитанції (чеку чи платіжного доручення). Назва файлу - ПІБ_Внесок.jpg;

Про отримання матеріалів Оргкомітет протягом 3-х днів обов’язково надсилає підтвердження на Е-mail, вказаний при реєстрації! (Якщо цього раптово не станеться, обов’язково повідомте, будь ласка, щоб миттєво виявити і усунути технічний збій!)

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Завантажити інформаційний лист і реєстраційну форму (UA):